Hakkımızda

Villa Gök ve Tepe; Kalkan’ın İslamlar Köyü mevkisinde yer alan kapalı ısıtmalı havuz ile yaz kış keyfini çıkartabileceğiniz, bol doğa ve uzaktan deniz manzarasına sahip villalarımızdır.
4 kişi kapasiteye sahip villalarımız içerisinde jakuzi olan ve her odada ebeveyn banyosu bulunmaktadır.

Bir evde olması gereken tüm mutfak malzemelerine sahip açık mutfaklı, modern ve kullanım açısından rahat edebileceğiniz şekilde şık ve konforlu bir salona bağlı olacak şekilde yapılmıştır.
Muhafazakar ve balayı çiftlerimiz için özel düşünülmüş korunaklı ve ısıtmalı kapalı havuzu fiyatlarımıza dahildir. Büyük havuz dışarıdan kesinlikle görünmemektedir. 
Villalarımızın günlük havuz ve bahçe bakımı görevliler tarafından sabah erken saatlerinde yapılmakta ve rahatınız için villa içerisine hiçbir şekilde girilmemektedir. 

Villalarımıza giriş öğleden sonra 15:00'dır. Çıkış Öğleden önce 10:00'dir. Bu saatler arasında villalarımızın temizliği ve bakımı yapıldığı için erken giriş taleplerinizde yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Villaya giriş ve çıkış saatlerine dikkat etmenizi siz değerli misafirlerimizden rica ederiz.